Záhradníctvo Kozový Púchov

Naša firma vznikla v roku 1992 v Púchove ako predajňa izbových a rezaných kvetov. Neskôr, v roku 1995 vznikla predajňa okrasných a ovocných drevín v Dolných Kočkovciach, kde sa presunulo aj sídlo firmy.

V tomto období sme sa začali špecializovať aj na realizácie výsadieb okrasných záhrad, trávnikov, živých plotov, jazierok, vodných tečení a kompletných automatických závlah.

V roku 1998 sme vytvorili novú prevádzku na pestovanie okrasných drevín. Od tohto času už viac ako tretinu objemu nášho predaja tvoria nami vypestované rastliny.

V roku 1999 sme dokončili výstavbu vykurovaných skleníkov v Dolných Kočkovciach o rozlohe približne 800 m2. Skleníky sú a určené na pestovanie priesad letničiek a zimovanie citlivejších rastlín.

V roku 2007 sme sa začali venovať predaju bonsajov. Dovážame japonské makro bonsaje z Japonska aj z iných krajín. Tiež sa venujeme pestovaniu vlastných tvarovaných stromov.

10 hektárov vlastnej pestovateľskej plochy!

Ponúkame naše 10 ročné rastliny prispôsobené pre naše podnebné pásmo, ale aj rastliny na hranici subtropického podnebného pásma ako sú céder, javor, magnólia... Už nemusíte čakať 20 rokov, kým vyrastú, sadíme aj veľké stromy.

Predajňa pod privádzačom

Záhradníctvo pod privádzačom

veľké (vzrastlé) stromy - solitéry, bonsaje, okrasné dreviny, ovocné stromy, trvalky, vodné rastliny, substráty, hnojivá, chémia, záhradkárske potreby
Záhradníctvo pri železnici

Záhradníctvo pri železnici

sadenice kvetov (letničiek), okrasné dreviny, ovocné stromy, trvalky, vodné rastliny, substráty, hnojivá, kvetináče, záhradkárske potreby

Vitajte u nás v Záhradníctve Kozový!

Radi Vás privítame v našich predajniach pod privádzačom a pri železnici

Hľadáte záhradníctvo s tradíciou?